Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator / Koordynatorka ds. Serwisu

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Invest Klima Krzysztof Diakowski Spółka Komandytowa to prężna firma działająca na rynku polskim, w branży sanitarnej w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Poszukujemy kandydatkę/kandydata na stanowisko:

    Branża: Klimatyzacja / Technika
    Miejsce pracy: Gdynia

    Obowiązki:

    • Wycena i ofertowanie usług, w zakresie Okresowych Przeglądów i Napraw,
    • Planowanie, koordynacja prac grup serwisowych,
    • Współpraca, utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
    • Uzupełnianie bazy danych firmy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie / preferowane w kierunku technicznym,
    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy,
    • Podstawowe umiejętności w zakresie obsługi Klienta,
    • Optymizm, energia do działania,
    • Mile widziana znajomość obsługi programu AUTOCAD

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (komputer, telefon)
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj z dopiskiem Praca

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami w ciągu 5 dni.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)." oraz Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.