Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator / Koordynatorka projektów unijnych

Human Partner Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Stały monitoring dostępności programów europejskich i krajowych finansujących rozwój firm i instytucji

  • Identyfikacja potrzeb, pozyskiwanie dotacji i obsługa kluczowych Klientów biznesowych

  • Przygotowywanie i realizacja projektów, w tym własnych (krajowych i międzynarodowych)

  • Koordynacja prowadzonych projektów dla Klientów

  • Przygotowanie artykułów merytorycznych na firmowego bloga dot. instrumentów wsparcia innowacyjności

  • Udział w spotkaniach, eventach i konferencjach

  • Współpraca i nadzór nad zespołem podwykonawczym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, zarządzanie lub pokrewne)

  • Min. 4 lata – udokumentowanego doświadczenia na samodzielnym stanowisku oraz w samodzielnym i skutecznym przygotowywaniu i rozliczaniu projektów inwestycyjnych, B+R, w ramach: m.in. RPO, PO IR, COSME oraz innych instrumentów wspierających wdrażanie innowacji (mile widziane i dodatkowo cenione także doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów szkoleniowych i doradczych)

  • Znajomość przepisów i specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych, w tym zasady zarządzania projektami, zasady konkurencyjności (PZP mile widziane)

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i krytycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

  • Łatwość, swoboda i kultura komunikacji międzyludzkiej

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zaangażowanie i pasja

  • Otwartość umysłu i holistyczne podejście do potrzeb Klienta

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (udział w projektach międzynarodowych)

To oferujemy

  • Proponujemy umowę o pracę. Ale jesteśmy otwarci na propozycje – poszukujemy osoby, która chce współtworzyć nasz zespół w dłuższej perspektywie

  • Atmosfera otwartości i swobodnego wyrażania własnego zdania

  • Dajemy możliwość udziału w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach i webinarach

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dodatkowe dwa dni płatnego urlopu: W Twoje urodziny i w wigilię

  • Gwarantujemy brak nudy: różnorodność zadań, pracę przy ciekawych projektach i rozwój

  • Zapewniamy pełen pakiet narzędzi potrzebnych do pracy

  • Pracujemy elastycznie (praca zdalna, stacjonarna i mieszana)

  • Sam/a decydujesz w jakich godzinach pracujesz

  • Na co dzień pracujemy w programach Microsoft Office365, Trello, Zoom, Salesmanago, Google.

O nas

Jesteśmy firmą z branży szkoleniowo-konsultingowej. Dzięki przeszło 17-letniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorstw i potrafimy dobrać odpowiednie narzędzia do dalszego rozwoju. Specjalizujemy w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania na realizację inwestycji, w tym szkoleń oraz w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń dla pracowników firm.

Nie jesteśmy korporacją – u nas nie jesteś anonimowy/a. Każdego traktujemy indywidualnie.

Masz wpływ na decyzje i losy firmy – przedstawiaj i realizuj własne pomysły!

Jeżeli pozyskiwanie i rozliczanie dotacji to coś w czym czujesz się bardzo dobrze i chciałbyś się rozwijać, wyłapiesz najdrobniejszy błąd w kilkudziesięciostronicowym opracowaniu, ale oprócz tego lubisz ludzi, a klientów nie traktujesz jak petentów - to chętnie Cię poznamy!

Poszukujemy pozytywnej osoby, pełnej pomysłów, która wspólnie z nami chciałaby rozwijać nasz dział!