Oferta pracy
REKRUTACJA
Administratorem danych osobowych jest IKEA Retail Sp. z o.o., Pl. Szwedzki 3, 05-090 Raszyn („IKEA). Dane będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami usług, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu IKEA przez okres 30 dni. Przysługuje Państwu m.in. prawo do dostępu do swoich danych, do ich poprawiania oraz do żądania ich usunięcia. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.IKEA.pl/daneosobowe lub kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Koordynator/Koordynatorka Zespołu w Dziale IKEA Food

IKEA Retail Wrocław

  • Czekoladowa 5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Czekoladowa 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o codzienne funkcjonowanie strefy Restauracji oraz standard jakości obsługi klienta, aby zachęcać klientów do powrotu do IKEA,

  • aktywne działanie z zespołem każdego dnia i bieżąca obsługa klientów w Resturacji,

  • współpraca z pozostałymi obszarami IKEA Food oraz innymi działami w sklepie w celu maksymalizacji wyników i rozwoju biznesu,

  • tworzenie planów produkcji, zamówień oraz bieżąca analiza sprzedaży,

  • aktywny udział w tworzeniu oraz wdrażanie długoterminowej strategii rozwoju działu,

  • koordynowanie pracy zespołu i rozwój pracowników.

Nasze wymagania

  • posiadasz fachową wiedzę na temat produkcji i bezpieczeństwa żywności,

  • masz doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej lub handlowej,

  • lubisz pracować z ludźmi, zarówno z zespołem, jak i klientami,

  • potrafisz organizować pracę swoją i zespołu oraz motywować innych do działania,

  • masz umiejętności analityczne, a robienie akcji marketingowych to dla Ciebie okazja na wykazanie się kreatywnością,

  • chcesz zapewniać wysoką jakość serwowanych potraw dla klientów IKEA,

  • posługujesz się językiem polskim oraz angielskim w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • chcemy, abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • stworzyć dla Ciebie ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

O stanowisku

Jako Koordynator/Koordynatorka Zespołu w dziale IKEA Food będziesz odpowiedzialny/-na za funkcjonowanie strefy Restauracji IKEA wraz z zapewnieniem wysokiej jakości obsługi klienta i jakości serwowanych dań.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje