Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Kreatywny

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.KO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów konsumenckich;

  • Kreatywne tworzenie pomysłów nowych produktów i koncepcji opakowań poprzez analizę rynku oraz własne pomysły;

  • Współpraca z działem handlowym i marketingowym przy tworzeniu nowych produktów i zmianie kreacji już istniejących;

  • Nadzór nad rozpoczętymi projektami oraz przydzielanie zadań;

  • Aktywne wdrożenie produktu;

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań na wielu płaszczyznach dotyczących projektów.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie na stanowisku kreatywnym, szczególnie w firmie produkcyjnej;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i koordynacyjne;

  • Kreatywność i zmysł estetyczny;

  • Znajomość aktualnych trendów;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, psychologia biznesu lub pokrewne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziana znajomość podstaw druku offsetowego, flexo oraz cyfry;

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne biuro zlokalizowane w reprezentacyjnej lokalizacji w Kaliszu

  • Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Współpraca może zostać nawiązana zarówno na pełny etat jak i na podstawie B2B w zależności od preferencji.