Oferta pracy

Koordynator kurierów

MACZFIT FOODS sp. z o.o.

  • Łubna (pow. piaseczyński)

    Łubna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie czasu pracy kierowców

  • Nadzór nad tworzeniem raportów

  • Komunikacja z przewoźnikami

  • Nadzór nad bieżącą realizacją zleceń

  • Nadzór nad kierowcami (odprawy, zastępstwa, grafiki, reklamacje)

  • Rekrutacje kierowców

  • Transport kurierski

  • Praca zmianowa (zmiana dzienna i nocna )

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel)

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Koordynator Transportu Kurierskiego (lub pokrewne kurierskie – kurier plus inne stanowisko kierownicze)

  • Znajomość zasad zarządzania czasem pracy kierowców

  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

  • Komunikatywność

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Maczfit Foods jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Odpowiada na potrzeby osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wychodzi naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestyle’owym.

Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia do tysięcy polskich domów posiłków restauracyjnej klasy, czyniąc życie naszych klientów zdrowszym, prostszym i wygodniejszym.

Pracownikom Maczfit Foods oferujemy stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego w firmie, która wyznacza trendy i nadaje tempo rozwoju branży.

Dołącz do #TeamMaczfit i bądź z nami o krok przed wszystkimi!

Przewiń do profilu firmy