Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Laboratorium w dziale Kontroli Jakości

Celon Pharma S.A.O firmie

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

    Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór wykonywanych zadań przez pracowników,

  • Przygotowywanie oraz monitorowanie wykonywania procedur,

  • Nadzór nad funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń laboratoryjnych,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,

  • Dbanie o czystość i bezpieczeństwo pracy,

  • Zarządzanie zespołem pracowników w tym: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, rozwój kompetencji oraz uczestniczenie w ocenie rezultatów pracy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w laboratorium,

  • Doświadczenie w kierowaniu pracą w laboratorium,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

  • Znajomość technik instrumentalnych (m.in. HPLC, GC, UV-Vis)

  • Znajomość obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Znajomość programów Excel i Word,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium w firmie farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem,

  • Język angielski na poziomie minimum średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • Dofinansowanie do obiadów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • pikniki rodzinne