Oferta pracy

Koordynator Lean / Koordynator ds. Optymalizacji

Antal Engineering & Operations O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

(lokalizacja: województwo łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji
  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze całej organizacji, wspieranie i nadzorowanie inicjatyw i projektów eliminujących straty
  • Wprowadzanie do organizacji nowych rozwiązań oraz dobrych praktyk LM
  • Nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem systemu opartego na Lean Manufacturing
  • Współudział w definiowaniu strategii i celów
  • Rozwijanie systemu opartego na LM w trakcie warsztatów i projektów prowadzonych w poszczególnych obszarach operacyjnych zakładu,
  • Prowadzenie szkoleń, coachingu i konsultacji z zakresu Lean Manufacturing
  • Wsparcie w planowaniu, wdrażaniu, koordynacji i ewaluacji projektów LM,
  • Wsparcie w planowaniu i przeprowadzaniu lokalnych audytów systemu opartego na LM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widzane doświadczenie w bezpośdrenim zarządzaniu zespołem lub zespołem projektowym
  • Znajomość SPC, DMAIC - bardzo dobre umiejętności problem solvingu
  • 6Sigma - doświadczenie w praktycznym wdrożeniu
  • Mile widziana osoba z certyfikatem Green Belt
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing i Continuous Improvement

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w zakładzie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcyjne
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy