Oferta pracy

Koordynator Lean

PanLink Sp. z o.o.O firmie

  • Skarszewska 15, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

PanLink Sp. z o.o.

Skarszewska 15

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i rozwój metodologii Lean i Six Sigma w firmie

  • inicjowanie działań optymalizacyjnych, prowadzenie projektów usprawniających

  • praca nad wprowadzaniem nowych metod działania oraz ich systematyczna analiza

  • uczestnictwo w aktywnościach, mających na celu zapewnienie i poprawę jakości

  • udzielanie wsparcia w różnych obszarach funkcyjnych organizacji; koordynacja projektów, mających na celu doskonalenie procesów w tych obszarach

  • standaryzacja i utrwalanie wdrożonych rozwiązań, prowadzenie warsztatów / szkoleń dla pracowników

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki politechniczne

  • znajomość narzędzi i technik Lean Management / Six Sigma

  • bardzo dobra praktyczna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziana znajomość standardów ISO 9001 / 14001; IRIS

  • dobra znajomość pakietu MS Office; mile widziana znajomość systemów typu ERP

  • umiejętności myślenia analitycznego

  • doświadczenie w branży produkcyjnej

  • komunikatywność, dzielenie się wiedzą, kreatywność, innowacyjność, myślenie krytyczne i umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji

To oferujemy

  • interesującą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku, wymagającą współpracy z wieloma obszarami w firmie

  • elastyczny czas pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PanLink jest producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji wiązek kablowych, modułów oraz wyrobów gotowych. Główna siedziba firmy znajduję się w Malmo w Szwecji. W Polsce i we Włoszech znajdują się zakłady produkcyjne. Pracując w środowisku opartym na efektywnej współpracy biznesowej, spółka jest zorientowana na budowanie długoterminowych relacji z klientami, dla których największą wartością jest wysoka jakość obsługi oraz zaufanie i wzajemny szacunek.

W chwili obecnej PanLink zatrudnia w Polsce około 370 pracowników.

Firma PanLink jest częścią grupy Fairford, międzynarodowego inwestora, który jako aktywny przedsiębiorca, stwarza możliwości, dzięki którym firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy