Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator - Lider Magazynu

QUALITY CONTROL INNOVATION SYSTEM sp. z o.o.O firmie

5 3006 000 brutto / mies.
  • Relaksowa 33
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

QUALITY CONTROL INNOVATION SYSTEM sp. z o.o.

Relaksowa 33

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą złożona z wysoce wykwalifikowanych, młodych pracowników, silnie zorientowanych na rozwój.

Nasza działalność obejmuje branżę magazynową, logistyczną a także kontrolę jakości.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Poszukujemy ambitnych i kreatywnych Koordynatorów - Liderów Magazynu do pracy przy nowych projektach z branży Automotive.

Wymagania

  • Min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku lidera
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Znajomość technik i metod zarządzania efektywnością i jakością procesów magazynowych w tym systemu WMS.
  • Proaktywne i pozytywne podejście, dobra organizacja pracy, umiejętności wyznaczania priorytetów oraz systematyczność.
  • Obsługa pakietu Office (głownie Excel)
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (w tym zmiany nocne oraz weekendy)

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kierownikiem zmiany
  • Bieżące wsparcie współpracowników
  • Dbanie o porządek na terenie magazynu oraz optymalne wykorzystanie miejsc składowania towaru
  • Nadzorowanie załadunków i rozładunków towaru
  • Inne prace zlecone przez kierownika zmiany

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udział w rozwoju projektów magazynowych dla branży Automotive

Ogłoszenie archiwalne