Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator/ Lider Obszaru Produkcyjnego

EPP Sp. z o.o.O firmie

  • Łęg (pow. oławski)

    Łęg (pow. oławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie produkcji zgodnie z oczekiwaniami klienta

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • Nadzór nad pracownikami Działu (około 50-60 pracowników podzielonych na zmiany)

  • Ewidencjonowanie czasu pracy podległych pracowników

  • Wdrażanie nowych projektów zgodnie z zapotrzebowaniem klienta

  • Dbanie o odpowiedni stan narzędzi niezbędnych do produkcji

  • Doskonalenie procesu produkcji

  • Dbanie o odpowiedni poziom wydajności

  • Dbanie o ład na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP

  • Szkolenie i rozwijanie podległych pracowników

  • Inicjowanie działań poprawiających jakość, wydajność, bezpieczeństwo i ergonomię pracy w Dziale

  • Realizowanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru zarzadzania lub produkcji

  • Szkolenie Lean Manufacturing oraz praktyczna wiedza z tego zakresu

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym- mile widziana branża AGD

  • Kompetencje menadżerskie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Zdolności negocjacyjne

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Proaktywna postawa, punktualność, rzetelność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym etacie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia zdrowotnego

  • Premię za polecenie pracownika

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach

EPP Sp. z o.o.

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP Sp. z o.o., specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).

Zakład Produkcyjny EPP Sp. z o.o. z siedzibą w Łęgu, zajmujący się wytwarzaniem komponentów z tworzyw sztucznych do urządzeń AGD i motoryzacji poszukuje pracownika na stanowisko: Koordynator/ Lider Obszaru Produkcyjnego.

Przewiń do profilu firmy