Koordynator/Lider Techniczny

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na powierzonymi obiektami w regionie gównie halami logistyczno-magazynowymi.

  • Zarzadzanie zasobami ludzkimi,

  • Wsparcie techniczne personelu na obiektach

  • Współpraca z kontrahentem,

  • Planowanie i kalkulacja kosztów,

  • Działania operacyjne,

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży FM – mile widziane hale logistyczne,

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryka, mechanika, automatyka etc.,

  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji nieruchomości na zróżnicowanych obiektach: logistycznych, biurowych, handlowych

  • Potwierdzona doświadczeniem znajomość obszaru zarządzania zespołem,

  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

  • Uprawnienia SEP,

  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

  • Podstawowa wiedza ekonomiczna,

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

  • Praca w systemie jednozmianowym, od pon. do pt.

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień, finansowane przez pracodawcę.

  • Samochód służbowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień