Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Linii Produkcyjnej

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Sp.K.O firmie

  • Dobre Miasto

    Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad liniami produkcyjnymi;

  • Organizacja pracy i nadzór nad powierzonymi pracownikami;

  • Obsługa i weryfikacja pracy urządzeń produkcyjnych;

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;

  • Prowadzenie rozliczeń produkcji;

  • Kontrola jakości produktu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku – mile widziane;

  • Wykształcenie średnie;

  • Uprawnienia na wózek widłowy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w trybie trzyzmianowym, w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;

  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe.

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Sp.K.

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestolpięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 8000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Nasz adres:

www.jaworski.com.pl