Koordynator Linii Produkcyjnej

Toms Polska Sp. z o.o.

  • ul.Śląska 3, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

ul.Śląska 3

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

• Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych - wyznaczanie i kontrolowanie realizacji zadań,

• Motywowanie i rozwój zespołu,

• Ciągłe doskonalenie podległego obszaru i nadzór nad procesem produkcji min. weryfikacja kontroli parametrów, uzupełnianie dokumentacji, dbanie o przestrzeganie standardów jakościowych oraz zasad BHP,

• Identyfikowanie problemów produkcyjnych,

• Wsparcie zespołu w obsłudze urządzeń oraz maszyn – praca z zespołem i wspólne doskonalenie procesów na linii produkcyjnej,

• Rozliczanie produkcji w systemie SAP.

Nasze wymagania

Idealny kandydat posiada:

•Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,

•Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

•Umiejętność planowania i koordynowania zadań także pod presją czasu,

•Uczciwość, sumienność i dokładność to dla nas cechy konieczne,

•Dobra znajomość obsługi komputera, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

To oferujemy

Jako Koordynator Linii Produkcyjnej będziesz częścią Zespołu Produkcyjnego firmy Toms Polska Sp. z o. o.

Co my mamy do zaoferowania Tobie:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• Pracę, gdzie na pierwszym miejscu stawiane jest bezpieczeństwo Naszych pracowników,

• Pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i tolerancji,

• Pracę w systemie 3-zmianowym,

• Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków i możliwość zdobycia doświadczenia w stale rozwijającej się firmie,

• Pakiet benefitów, w tym współfinansowaną prywatną opiekę medyczną,

• Kartę sportową MultiSport (za dodatkową opłatą),

• Wsparcie i rozwiązywanie problemów zespołowo!

• Preferencyjne rabaty na wyroby czekoladowe firmy TOMS.

Mamy wielkie ambicje, widzimy szanse, a nie ograniczenia. Jesteśmy dumni z naszej duńskiej historii, a jednocześnie dostrzegamy potrzebę odnowienia oraz spełniania potrzeb naszych konsumentów i sprzedawców, a także naszych Pracowników.

Rozpoczynając pracę w naszej fabryce, zdobywasz doświadczenie i stajesz się częścią silnej międzynarodowej kultury z wielką pasją do naszego dziedzictwa, gdzie pracownicy o innowacyjnym nastawieniu rozwijają firmę z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Niezależnie od tego, czy lubisz czekoladę, cukierki, czy coś zupełnie innego...

... czekamy na kontakt i Twoje CV.

Możesz aplikować na stanowisko, korzystając z poniższego linku. Pierwszy etap rozmowy rekrutacyjnej odbywa się zdalnie,

Nie zastanawiaj się i wyślij do nas CV jak najszybciej.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoją aplikację!

Historia firmy Toms sięga 1924 roku. To prawie sto lat rzemiosła, pracowitości oraz doskonałej umiejętności przewidywania i patrzenia w przyszłość. Jest to historia czekoladowych ikon, takich jak Tom’s Gold Barre, Giant Turtle i Yankie Bar. Rozmaitość i oryginalność naszych słodyczy i czekoladek od wielu lat łączy rodziny i przynosi im radość. TOMS Polska Sp. z o.o. tworzą dwa zakłady; fabryka w Nowej Soli, gdzie produkujemy najwyższej jakości czekoladę i praliny oraz zakład w Lesznie, gdzie zajmujemy się pakowaniem naszych słodkości. W TOMS kierujemy się prostymi i przejrzystymi zasadami. Całościowe spojrzenie na biznes i prostota działania to nasze standardy.

Przewiń do profilu firmy