Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator - Logistyk w Dziale Realizacji Eventów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-10-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy spółką z polskiej grupy kapitałowej TRIAS zajmującej się techniczną obsługą eventów (ves.pl) – jednego z liderów na rynku w swojej branży
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • planowanie grafików techników stałych i zewnętrznych (tymczasowych) w celu zapewnienia najbardziej optymalnej obsługi realizowanych imprez (do kilkunastu w tygodniu),
  • dbanie o formalności związane z zatrudnieniem pracowników zewnętrznych, podwykonawców (umowy, wymaganie formalne),
  • planowanie / zapewnienie sprzętów wymaganych do obsługi imprez (wewnętrzny magazyn, wynajem zewnętrzny),
  • planowanie / zapewnienie transportu na miejsce imprezy (wewnętrzny, zewnętrzny),
  • szukanie możliwości optymalizacji kosztów obsługi technicznej imprez (ludzie, sprzęty, transport),
  • podejmowanie działań poprawiających efektywność w dziale realizacji,
  • obsługa systemów IT (systemy magazynowe).

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w koordynacji i planowaniu,
  • umiejętności równoległego zarządzania kilkoma projektami / eventami w tym samym czasie,
  • mile widziana znajomość branży eventowej,
  • zdolności organizacyjnych, konsekwencji w działaniu,
  • umiejętności planowania i śledzenia rozbieżności realizacji vs plan – w tym wykorzystanie narzędzi typu xls, pliki współdzielone itp.,
  • preferowane wykształcenie kierunkowe: logistyka, planowanie produkcji.
Osoby zainteresowane ofertą, które chcą dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie
dokumentów aplikacyjnych wraz ze zdjęciem klikając w przycisk

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się