Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator logistyki

Fair Packaging Sp. z o.o. Sp. j. O firmie

Fair Packaging Sp. z o.o. Sp. j.

10

Buszewo (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy magazynu surowców i wyrobów gotowych

  • zarządzanie, planowanie i monitorowanie pracy kilkunastoosobowego zespołu pracowników (ustalanie priorytetów, wyznaczenie celów, delegowanie zadań, przygotowywanie grafików)

  • inicjowanie zmian i optymalizacja obecnych procesów logistycznych (proces ciągły)

  • zapewnienie realizacji celów operacyjnych w obszarze logistyki i obsługi produkcji

  • szkolenie pracowników i nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych standardów logistyki, przepisów BHP, PPOŻ oraz obowiązujących procedur operacyjnych

  • raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI’s)

  • udział w projektach wewnętrznych związanych z optymalizacją procesów

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz zespołem pracowników na stanowisku kierowniczym (koordynator, kierownik magazynu) – warunek konieczny

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (06:00 – 14:00 / 14:00 - 22:00)

  • wykształcenie wyższe (kierunki logistyka, ekonomia będą dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania pracą magazynu (WMS) – warunek konieczny

  • umiejętność przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń pracowników

  • znajomości MS Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym – warunek konieczny

  • dobra organizacja czasu pracy własnego i podległego zespołu

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • samodzielność w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji

  • doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji kroczących oraz całościowych

Mile widziane

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania pracą magazynu (WMS)

  • doświadczenie w diagnozie i modelowaniu procesów logistycznych

  • znajomość procesów produkcyjnych (doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w zespole nastawionym na współpracę, dzielenie się wiedzą i wspólny szacunek

  • atrakcyjne wynagrodzenie aby docenić Twoje kompetencje

  • pełną wyzwań pracę w dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw w firmie produkcyjnej

  • stałe podnoszenie Twoich kompetencji w ramach wdrożonego w firmie wewnętrznego programu szkoleń dla kadry menedżerskiej „MPS”

  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym ubezpieczenie na życie

  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firmą rodzinną z tradycjami i z 100 % polskim kapitałem.

Pracujemy w oparciu o wartości i każdego dnia dbamy o rozwój naszego zespołu.

Nasze wyroby z sukcesem sprzedajemy w kraju i za granicą. Głównym odbiorcą naszych produktów jest sektor budowlany oraz sektor opakowań przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy