Logo Pracuj.pl

Koordynator Logistyki i Metod Handlowych

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja procesu transportów samochodów z centr dystrybucyjnych i między Oddziałami;
  • Przygotowanie analiz handlowych i raportowanie na potrzeby Dyrekcji Sprzedaży Samochodów Nowych i Używanych;
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Szefami Sprzedaży dotycząca realizacji miesięcznych celów handlowych;
  • Prowadzenie projektów mających na celu wdrożenie bieżących usprawnień realizowanych zadań;
  • Kontakt i współpraca z pozostałymi działami Firmy.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel;
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność);
  • Myślenie analityczne i nastawienie na realizację celów;
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność;
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność;
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Preferowane wykształcenie wyższe lub ew. w trakcie studiów (kierunki: Zarządzanie, Logistyka);

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce, będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group.

Koordynator Logistyki i Metod Handlowych, Warszawa