Oferta pracy

Koordynator Logistyki Pojazdów

Dealer BMW OlszowiecO firmie

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

BMW Olszowiec, dealer z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty BMW, BMW M, BMW i, BMW Luxury, poszukuje Koordynatora Logistyki Pojazdów.

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań oraz cechuje Cię wewnętrzna motywacja do osiągania wspólnie wyznaczanych celów, złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy oraz Radość z jazdy.

Zakres obowiązków:

  • relokacja samochodów pomiędzy placami dealera
  • przyjmowanie transportów samochodów w imieniu dealera
  • kontrola i opieka nad stokiem samochodów dealera na placu i w salonie
  • logistyka zewnętrzna pojazdów dealera
  • nadzór nad procesem przygotowania samochodów do prezentacji dla Klientów

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B, C + E
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjność i punktualność
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dołączenie do zgranego zespołu zajmującego się sprzedażą i serwisem samochodów premium
  • wysokie standardy pracy
Chcesz wspólnie z nami dostarczać radość Klientom BMW
i wywoływać uśmiech na ich twarzach?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy