Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Logistyki

SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja między spedytorem a klientem

  • zarzadzanie dokumentami transportowymi (CIPL, CMR itp.)

  • rozwiązywanie problemów związanych z transportem (opóźnienie/zatrzymanie transportu, LZO)

  • śledzenie transportu morskiego i ścisła współpraca ze spedytorami

  • kontrolna transportu I zgłaszanie uszkodzeń

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie logistyki projektowej

  • znajomość języka angielskiego - na poziomie minimum B2

  • umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office 365

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dostęp do najnowszych technologii

  • moliwość nauki i rozszerzania swoich umiejętności

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Established in 2011, Samsung SDS Cello Logistics (part of the Korean multinational Samsung Group) is one of the fastest growing logistics service providers in the world and specializes in innovative logistics services by developing and applying optimized solutions and providing SCM consultancy to customers based on their own Cello platform. The company is active worldwide in 40 countries employing more than 4.500 logistics experts.

Przewiń do profilu firmy