Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator logistyki

Wrecking Ball Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Jutrzenki 177

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

O dziale i stanowisku:

Logistyka to sztuka rozwiązywania problemów. Jako koordynator logistyki w Carrot zapewnisz, że nasza obietnica bezproblemowego procesu zagospodarowania uszkodzonych samochodów zostanie zrealizowana. Zrobisz to, zarządzając operacjami odbiorów i transportów uszkodzonych aut, realizowanych codziennie przez naszą własną flotę auto-lawet na terenie całego kraju. Będziesz odpowiedzialny za wszystkich kierowców i wszystkie nasze lawety tak, aby szybko i bezpiecznie odebrać pojazd z dowolnego miejsca w Polsce i przetransportować go na jeden z naszych placów.

W tej roli będziesz odpowiedzialny za:

• codzienne planowanie tras 25 auto-lawet

• zarządzanie i nadzór nad czasami pracy kierowców

• realizację i optymalizację operacji logistycznych

• tworzenie raportów z wykonanych zadań

• zrozumienie, że wszystko się zmieni. Musimy wiedzieć, że się z tym zgadzasz.

• chęć zakasania rękawów, podjęcia nowych zadań i żonglowania wieloma rzeczami na raz. Innymi słowy, jesteś czarodziejem wielozadaniowym!

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia w bezpośrednim planowaniu transportu pojazdów

  • dyplom ukończenia szkoły średniej (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • umiejętność krytycznego myślenia i podejmowania odpowiednich decyzji pod presją czasu.

  • pasja do wykonywanej przez pracy i chęć uczestnictwa w zmianach, jakie wywieramy w naszej branży

  • zdolność i chęć do uczenia się nowych rzeczy

  • samodzielność– lubimy szybko uczących się, którzy przejmują odpowiedzialność za swoją rolę

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę

  • byłoby świetnie, gdybyś posiadał też wcześniejsze doświadczenia w branży assistance.

To oferujemy

  • stanowisko pracy z konkurencyjnym wynagrodzeniem

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • opiekę zdrowotną w sieci Enel-Med

  • benefity socjalne

  • dostęp do możliwości poszerzania swoich umiejętności i dzielenia się wiedzą z innymi osobami w całej organizacji

  • kulturę firmową awansów od wewnątrz i atmosferą start-upu pozwalającą na urozmaicony i szybki rozwój kariery

  • miejsce pracy z bardzo dobrym dojazdem komunikacją publiczną (WKD, SKM, MZA) i bezpłatnymi miejscami do parkowania w bezpośredniej bliskości

  • Osobom niepełnosprawnym zapewniamy wszelkie rozsądne udogodnienia w zakresie wykonywania podstawowych funkcji związanych z ich pracą.

O nas

W Polsce rocznie ponad 150 tysięcy pojazdów zostaje uszkodzonych tak, że nie opłaca się ich naprawiać. Od ponad 4 lat pomagamy właścicielom takich samochodów pozbyć się problemu ich zagospodarowania. Współpracując z czołowymi zakładami ubezpieczeń stworzyliśmy carrot.pl - największą w Polsce cyfrową platformę aukcyjno-logistyczna do sprzedaży E2E uszkodzonych samochodów. Miesięcznie sprzedajemy ponad 1300 pojazdów i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego biura w Warszawie osoby na stanowisko: Koordynator logistyki.