Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynów

Leks Sp. z o. o.

Podmiejska Boczna 14

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz nadzór nad prawidłową pracą oraz funkcjonowaniem magazynów, prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnej ze standardami firmy

  • Organizacja, nadzór oraz rozdzielanie pracy podwładnym pracownikom (magazynierom)

  • Nadzorowanie przebiegu procesów przyjmowania oraz wydawania towarów z magazynów

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej

  • Skuteczna i profesjonalna obsługa Klienta (odbiorcy)

  • Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem dokumentacji magazynowej

  • Rozpatrywanie reklamacji (braki i uszkodzenia podczas transportu towarów)

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie. Mile widziane wyższe - kierunek: logistyka, zarządzanie logistyką, ekonomia

  • Min. 1 rok doświadczenie w zarządzaniu obszarami magazynowymi (stanowiska lidera obszaru magazynowego lub koordynatora)

  • Znajomość procesów magazynowych, logistycznych oraz związanych z dystrybucją

  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji magazynowej

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Sumienność, odpowiedzialność za wykonaną pracę, duży poziom staranności i samodyscypliny, komunikatywność

  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia

  • Mile widziane uprawienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta sportowa

Od trzech dekad firma Leks Sp. z o.o. z Sulęcina prężnie funkcjonuje na rynku piekarniczo-cukierniczym, dostarczając swoje produkty klientom na terenie całej Polski. Leks w swoim dorobku może poszczycić się trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, zlokalizowanymi w Sulęcinie, Gorzowie Wlkp. oraz w Tarnowie Byckim i kilkudziesięcioma stoiskami firmowymi „Chlebek”, kawiarnią St Klemens, Fundacją Św. Klemensa oraz jedyną na taką skalę w Polsce, linią wypieków z pradawnej odmiany pszenicy Leks2ab.

Przewiń do profilu firmy