Oferta pracy

Koordynator Magazynów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja oraz nadzór nad prawidłową pracą oraz funkcjonowaniem magazynów, prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnej ze standardami firmy

  • Organizacja, nadzór oraz rozdzielanie pracy podwładnym pracownikom

  • Nadzorowanie przebiegu procesów przyjmowania oraz wydawania towarów z magazynów

  • Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Rozpatrywanie reklamacji (braki i uszkodzenia podczas transportu towarów)

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie. Mile widziane wyższe - kierunek: logistyka, zarządzanie logistyką, ekonomia

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami magazynowymi – warunek konieczny

  • Znajomość procesów magazynowych, logistycznych oraz związanych z dystrybucją towarów i surowców

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Sumienność, odpowiedzialność za wykonaną pracę, duży poziom staranności i samodyscypliny, komunikatywność

  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia

  • Mile widziane uprawienia na wózki widłowe

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w weekendy oraz Święta

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko

  • Umowę o pracę

  • Narzędzie niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon służbowy)

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Klient Pracuj.pl

Rekrutacja prowadzona jest dla firmy produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy