Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

koordynator magazynów

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli posiadasz ekspercką wiedzę i doświadczenie w obszarze logistyki i poszukujesz nowych możliwości rozwoju zaaplikuj już dziś.

koordynator magazynówNumer ref.: /444/10/2020/AZ/57939

zadania

  • aktywny udział w projekcie wdrożenia nowego systemu ERP w obszarze Magazynów (planowanie, testowanie, szkolenia)
  • digitalizacja monitorowania i raportowania procesów magazynowych (skanery)
  • organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów magazynowych
  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej (lokalizacje)
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo przechowywania towarów
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

oczekujemy

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w kształtowaniu procesów i procedur funkcjonowania magazynu
  • znajomość zasad dot. gospodarki magazynowej i obiegu dokumentacji
  • znajomość zasad i standardów magazynowania towarów
  • doświadczenie w obsłudze gospodarki magazynowej w systemie ERP
  • znajomość systemów informatycznych stosowanych w logistyce, magazynowych i automatycznego raportowania
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo bogaty pakiet benefitów
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne