Oferta pracy

Koordynator magazynów

Mera Metal S.A.O firmie

Mera Metal S.A.

Małowiejska 31

Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie.osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu;
  • Optymalizacja procesów magazynowych;
  • Dbanie o stany magazynowe;
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów;
  • Organizowanie pracy i zarządzanie podległym zespołem;
  • Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie prac magazynowych;
  • Planowanie optymalnego zagospodarowania przestrzeni magazynu;
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska magazynowe;
  • Nadzorowanie oraz udział w inwentaryzacjach;
  • Ścisła współpraca z działem logistyki oraz działem produkcji.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Zdolności przywódcze, organizacyjne i komunikacyjne;
  • Otwartość na nowe rozwiązania;
  • Umiejętność reagowania na sytuacje problemowe.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne