Logo Pracuj.pl

Koordynator Magazynu Centralnego

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i kontrolowanie wszystkich operacji magazynowych realizowanych w DC Sosnowiec i magazynach współpracujących np. magazyn VAS (m.in.: przyjęcie towaru, składowanie, kontrola stocku, kompletacja i dystrybucja towaru, VAS, inwentaryzacje okresowe)
  • Nadzór poziomu realizacji usług przez operatora logistycznego w zakresie poprawności oraz jakości wykonywanych zadań zgodnie z ustalonym i oczekiwanym poziomem KPI
  • Kooperacja z osobami odpowiedzialnymi za realizację procesu logistycznego po stronie operatora
  • Odzwierciedlanie operacji magazynowych w systemie informatycznym WMS i ERP
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach
  • Kontrolowanie zobowiązań pod kątem zatwierdzonego budżetu oraz udział w zatwierdzaniu poszczególnych kosztów
  • Raportowanie aktualnego poziomu realizacji usług logistycznych dotyczących DC Sosnowiec

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie)
  • Kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy (doświadczenie pozyskane w branży retail będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoka świadomość zasad funkcjonowania rynku detalicznego, dyskontowego
  • Doświadczenie w zakresie doskonalenia oraz standaryzacji procesów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, MS Project i Visio
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobistą

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria

Koordynator Magazynu Centralnego, Sosnowiec