Oferta pracy

Koordynator Magazynu Centralnego

Lilou Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową realizacją procesów w Magazynie Centralnym.

  • Zapewnienie realizacji dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem i harmonogramem dla wszystkich kanałów dystrybucji (butiki, e-commerce, sklepy zagraniczne).

  • Weryfikacja dostaw i wysyłek pod względem jakościowym i ilościowym.

  • Koordynacja procesu weryfikacji zgodności dokumentów dostaw i wydań.

  • Kontrola i wystawianie dokumentów związanych z przepływem towarów.

  • Ciągła optymalizacja procesów i operacji magazynowych.

  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji oraz stała kontrola poprawności stanów zapasu magazynu.

  • Organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników magazynu.

  • Współpraca z zespołem Planowania i Sourcingu oraz z przedstawicielami butików i zespołu E-commerce.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w tym kierowanie zespołem).

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, logistyka.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Praktyczna umiejętność wykorzystania MS Office (głównie Excel).

  • Umiejętność organizacji pracy swojej i zespołu.

  • Samodzielność i zdolność radzenia sobie z codziennymi obowiązkami wynikającymi z pełnionej roli.

  • Znajomość programów ERP (Streamsoft Verto – mile widziane).

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Profesjonalne szkolenia

  • Zniżkę na produkty z oferty Lilou

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi