Oferta pracy

Koordynator Magazynu Części

Bemo Motors Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

  • instruowanie i nadzorowanie pracy osób zatrudnionych w magazynie

  • nadzorowanie i kontrolowanie wysyłek przeprowadzanych do klientów

  • nadzorowanie procedur i programów informatycznych dotyczących gospodarki magazynowej

  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej

  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu sprzedaży , zakupów , logistyki i dystrybucji

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu

  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowanie: z obszaru: Logistyki

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu personelem, na stanowisku kierowniczym

  • umiejętności organizacyjne i kierownicze

  • praktyczna znajomość metod projakościowych, zasad BHP oraz podstaw prawa pracy

  • wiedza i umiejętności w zakresie wsparcia procesów magazynowych i logistycznych

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • odpowiedzialność, radzenie sobie ze stresem, delegowanie zadań, organizacja pracy własnej, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Bemo Motors Sp. z o.o.

Grupa Bemo Motors to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 16 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Citroen, DS Automobiles oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie.

Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Przewiń do profilu firmy