Oferta pracy

Koordynator magazynu ds. operacyjnych

Manpower CoREO firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Koordynator magazynu ds. operacyjnychNumer ref.: KMO/051/ASA

Zadania:

  • Organizowanie, koordynowanie i kontrola całości działań operacyjnych w magazynie
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu operacji przyjęcia i wydania dostaw
  • Sporządzanie raportów operacyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych oraz kosztów operacyjnych
  • Administrowanie danymi w systemie WMS

Wymagania:

  • Doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu magazynem
  • Znajomość procesów magazynowych i WMS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Doświadczenie w zakresie komunikacji z klientem
  • Proaktywne i pozytywne podejście, dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz systematyczność

Legnica

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań i dynamiki przy budowaniu zakładu od podstaw
  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu z Holandii oraz miłą atmosferę
  • Pracę w zespole ludzi zaangażowanych i pełnych pasji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne