Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Magazynu

Glimat sp. z o.o.O firmie

  • Główna 1C
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Glimat sp. z o.o.

Główna 1C

Gliwice

       Początki działalności firmy Glimat datują się na drugą połowę lat 90-tych ubiegłego stulecia. W wyniku dynamicznego rozwoju firma osiągnęła status czołowego polskiego dystrybutora części zamiennych do maszyn budowlanych. Zespół doświadczonych pracowników, 400 m² powierzchni biurowej, 10.000 m² powierzchni magazynowej, ponad 50.000 pozycji na magazynie, korzystanie ze zintegrowanego rozwiązania klasy ERP, ponad 3.000 klientów w kraju i zagranicą, doskonała opinia zarówno wśród dostawców, jak i odbiorców, udokumentowana poziomem obrotów, pozwoliła firmie Glimat stać się liderem w branży.

Zadania:

  • Nadzór nad sprawnym działaniem magazynu,
  • Kontrola poprawności stanów magazynowych,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli Magazynu (inwentaryzacja),
  • Dbałość o zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w magazynie,
  • Optymalizacja działań w obszarach i ciągłe doskonalenie procesu,
  • Raportowanie wyników i dostarczanie rzetelnych informacji o sytuacji w magazynie,
  • Monitorowanie procesu w magazynie i dostosowywanie go do bieżących potrzeb,
  • Realizacja założonych celów.

Wymagania:

  • Zainteresowanie rozwojem podległych procesów i inicjatywa w działaniu,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań,
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Umiejętność budowania autorytetu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnej, stale rozwijającej się firmie z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem będącą liderem w swojej branży,
  • Stałą umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.

Ogłoszenie archiwalne