Oferta pracy

Koordynator Magazynu/HUB

Media ExpertO firmie

  • Ciechanów

    Ciechanów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji na HUB

  • planowanie i zarządzanie trasami na terenie działania HUB

  • rekrutacja i szkolenie kierowców oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołu

  • nadzór nad zleceniami oraz ich terminowością i jakością wykonania

  • współpraca w przewoźnikami zewnętrznymi

  • utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego taboru samochodowego

  • ustalanie grafików i harmonogramu pracy

  • koordynacja w zakresie procesów rozładunków samochodów wahadłowych, załadunków samochodów dystrybucyjnych i PSP

  • zapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy ze sklepami w regionie obsługiwanym przez HUB

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu planowania i nadzorowania procesów w dziale transportu/dziale planowania bądź w logistyce i/ lub firmie dystrybucyjnej

  • nastawienie na współpracę i umiejętność działania pod presją czasu

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za realizację zadań

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie - minimum średnie

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • szkolenie wstępne, bo liczą się chęci

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas już w całym kraju ponad 7000, to wciąż potrzebujemy nowych mocy.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy!

Zespół Kariera Media Expert