Logo Pracuj.pl

Koordynator Magazynu/HUB

Media ExpertO firmie

  • Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji na HUB
  • planowanie i zarządzanie trasami na terenie działania HUB
  • rekrutacja i szkolenie kierowców oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołu
  • nadzór nad zleceniami oraz ich terminowością i jakością wykonania
  • współpraca w przewoźnikami zewnętrznymi
  • utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego taboru samochodowego
  • ustalanie grafików i harmonogramu pracy
  • koordynacja w zakresie procesów rozładunków samochodów wahadłowych, załadunków samochodów dystrybucyjnych i PSP
  • zapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy ze sklepami w regionie obsługiwanym przez HUB

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą podległych pracowników
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu planowania i nadzorowania procesów w dziale transportu/dziale planowania bądź w logistyce i/lub firmie dystrybucyjnej
  • nastawienie na współpracę i umiejętność działania pod presją czasu
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za realizację zadań
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie - minimum średnie

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju
  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • szkolenie wstępne, bo liczą się chęci

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się"
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Koordynator Magazynu/HUB, Ełk