Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynu i Logistyki

KOLIBER sp. z o.o.O firmie

KOLIBER sp. z o.o.

Konstantego Ciołkowskiego 165a

Białystok

KOLIBER to marka produktów AGD działająca w branży e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem budujemy zespół ambitnych i kreatywnych osób specjalizujących się w różnych dziedzinach. Naszym celem jest zostać najszybciej rozwijającą się marką AGD w Polsce.

Jesteś nietuzinkową osobę, która szuka dla siebie wyjątkowego miejsca pracy?

Dołącz do nas!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad całościowym funkcjonowaniem procesu w magazynie oraz dostosowywanie go do bieżących potrzeb (pisemna odpowiedzialność za gospodarkę magazynową)
  • zarządzanie podległym zespołem
  • planowanie i monitorowanie sprawnego przepływu towaru, podejmowanie proaktywnych działań w celu realizacji planu
  • dbałość o zapewnienie bezpiecznych oraz funkcjonalnych warunków pracy w magazynie
  • nadzór nad pakowaniem, sortowaniem i kompletacją zamówień,
  • poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w procesach i fizycznym magazynem
  • optymalizacja całościowego systemu logistyki
  • kontakt ze spedycjami, organizowanie i optymalizacja indywidualnych przesyłek
  • sporządzanie raportów oraz analiz

WYMAGANIA:

  • 5-letnie doświadczenie związane z obsługą magazynu ( w tym min. 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania operacją magazynową)
  • umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność budowania relacji i kierowania zespołem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • - Znajomość przepisów niezbędnych do zarządzania magazynem (prawo pracy, prawo transportowe, BHP)
  • dokładność, skrupulatność dobra organizacja pracy, dbałość o prządek
  • komunikatywność
  • dodatkowym atutem będą umiejętności techniczne pozwalające na realizację drobnych prac serwisowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę jednozmianową Pn. – Pt.
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne