Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator magazynu i logistyki

DBO PRZEŁADUNKI sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Dębowa Góra 29, Sławków
    Sławków, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Dębowa Góra 29

Sławków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów z wykonanych usług,

  • prowadzenie stanów magazynowych,

  • współpraca z przewoźnikami kolejowymi i drogowymi w zakresie bieżącej działalności terminala,

  • stały monitoring efektywności wykonywanej pracy terminala przeładunkowego,

  • przygotowywanie dokumentacji przeładunkowej i przewozowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,

  • obsługa komputera – znajomość MS Office w szczególności MS Excel,

  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach 7/19,

  • umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów,

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • mile widziana znajomość organizacji przewozów kolejowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • paczki świąteczne,

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa.

O nas

Firma DBO Przeładunki sp. z o.o. wykonuje przeładunki szerokiej gamy płynnych produktów roślinnych i chemicznych wzdłuż szerokotorowej linii PKP LHS oraz na terenie portu morskiego w Szczecinie. Obecnie poszukujemy pracowników zajmujących się koordynowaniem pracy terminala przeładunkowego w Sławkowie.