Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynu

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

  • Obroki 130
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Rabat Detal Sp. z o.o.

Obroki 130

Katowice

Zakres zadań i obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie oraz pakowanie zamówień dla klientów
  • Fakturowanie
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej
  • Weryfikacja ilościowa i wizualna dostarczanych produktów, wyjaśnianie wszelkich rozbieżności, informowanie o uszkodzeniach
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Dbałość o porządek na magazynie i terenie przyległym
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Poszukujemy osób pracowitych, dynamicznych, uczciwych oraz sumiennych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizacji zadań
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Szkolenia zapewniające rozwój osobisty

Ogłoszenie archiwalne