Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator magazynu

BarwaO firmie

  • Tadeusza Szafrana 11, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Barwa

Tadeusza Szafrana 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu,

  • Planowanie i koordynowanie przebiegu procesów magazynowych,

  • Organizowanie i koordynowanie pracy pracowników magazynu,

  • Rekrutacja i nadzór nad wdrażaniem nowo zatrudnianych pracowników,

  • Egzekwowanie dyscypliny pracy, przepisów BHP oraz utrzymania porządku w magazynie,

  • Zarządzanie i nadzór nad prawidłową realizacją przyjęcia, składowania i wydawania komponentów na produkcję, oraz prowadzenie prawidłowej dokumentacji magazynowej,

  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki odpadami i opakowaniami,

  • Odpowiedzialność za system bazy danych o produktach i opakowaniach, oraz o gospodarce odpadami(BDO),

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej,

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, sprzedaży, zakupów, biura obsługi klienta,

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych ze stanami systemowymi,

  • Dbanie o bezpieczeństwo przechowywania towarów,

  • Zgłaszanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu,

  • Odpowiedzialność za gospodarkę paletami,

  • Zarządzanie współpracą z firmami spedycyjnymi,

  • Zarządzanie kalendarzem wysyłek,

  • Koordynacja wysyłek wyrobów gotowych do kontrahentów,

  • Rozliczanie usług transportowych i comiesięczna kontrola kosztów transportu,

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących operacji magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Wysokie umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Dyspozycyjność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Stałą pracę i stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta sportowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio za pomocą przycisku aplikuj.