Logo Pracuj.pl

Koordynator Magazynu

Media ExpertO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie i kontrola całości działań operacyjnych w magazynie
  • planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy podległego zespołu
  • nadzór nad procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie terminowości i jakości procesów
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ
  • planowanie przestrzeni magazynowej
  • nadzór nad procesem: rozładunków i załadunków

Nasze wymagania

  • umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległego zespołu
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • biegłej znajomości pakietu Office – warunek konieczny
  • doświadczenia w optymalizacji procesów magazynowych
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • praktycznej znajomości systemu WMS
  • uprawnienia UDT – mile widziane
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B - czynne

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju
  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • wydłużone przerwy w czasie pracy
  • obiady za złotówkę
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • darmowy transport
  • premie specjalne
  • strefa relaksu
  • wydłużone przerwy

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Mamy pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierski
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników

Koordynator Magazynu, Łódź