Oferta pracy

Koordynator magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • praca w systemie SAP

  • sporządzanie dokumentów regulujących obrót materiałów w magazynie

  • systematyczna kontrola stanów bezpieczeństwa materiałów

  • przeprowadzanie kontroli ilościowej przyjmowanych i wydawanych towarów

  • cykliczne ustalanie stanów magazynowych –inwentaryzacja

  • kontrola dokonywanych księgowań w systemie SAP

  • regulacja i optymalizacja procesów magazynowych

  • współpraca z firmami świadczącymi usługi transportowe

  • utrzymywanie systematycznego kontaktu z działem planowania produkcji, pracownikami magazynu i działem transportu odnośnie planowanych odbiorów/dostaw od dostawców/klientów

  • systematyczna kontrola zamówień do dostawców/klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

  • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • uprawnienia energetyczne eksploatacji do 1 Kv

  • znajomość języka angielskiego, niemiecki mile widziany

  • znajomość SAP, Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • systematyczność i zaangażowanie w pracę

  • kreatywność i samodzielność

  • wysokie kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program MULTISPORT,

  • zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • pracę w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie