Oferta pracy

Koordynator Magazynu

Media Expert

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie i kontrola działań operacyjnych w magazynie

  • planowanie, delegowanie i monitorowanie pracy zespołu

  • nadzór nad procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie terminowości i jakości procesów

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe

  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz PPOŻ

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy i wyznaczania priorytetów własnych i podległego zespołu

  • biegła znajomość pakietu Office (warunek konieczny)

  • praktyczna znajomość systemu WMS

  • doświadczenie w optymalizacji procesów magazynowych

  • znajomość dokumentacji i procesów magazynowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • uprawnienia UDT

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • do 2000 zł za program poleceń pracowniczych

  • obiady za złotówkę

  • szkolenie wstępne, bo liczą się chęci

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Piotr, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas.

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy