Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynu

Bonito.pl Sp. z o.o.O firmie

Bonito.pl Sp. z o.o.

Komandosów 1

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesów logistycznych w magazynie centralnym firmy,

  • nadzór nad pionem logistycznym w obszarze łańcucha dostaw: zaopatrzenia, zarządzania zapasem, współpraca z dostawcami, gospodarki magazynowej,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • realizacja projektów w obszarze logistyki,

  • zarządzanie podległym zespołem: inspirowanie, motywowanie i rozliczanie podległych osób,

  • długoterminowe planowanie i wdrażanie działań,

  • dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie na terenie zakładu pracy przepisów BHP, prawa pracy,

  • dbałość o dobry wizerunek przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku koordynatora, Lidera, min. 2 lata,

  • doświadczenia w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem pracowników,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • pełnej dyspozycyjności,

  • pracowitości, sumienności,

  • kreatywności, samodzielności,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole,

  • zdolności szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,

  • możliwość skorzystania z pakietu Multisport,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,

  • owocowe poniedziałki.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • Multisport

Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 400 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 300 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych

parków logistycznych w Europie – GLP Kraków Airport Logistics Centre .

Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek.

Przechowujemy w nim 110 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać

nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.

Przewiń do profilu firmy

Praca w biurze siedziby firmy:

GLP Kraków Airport Logistics Centre

ul. Komandosów 1/3

32-085 Modlniczka

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.