Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Koordynator Magazynu

BLUE OCEAN sp. z o.o.O firmie

BLUE OCEAN sp. z o.o.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą podległego personelu

  • weryfikacja przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym

  • nadzór nad procesem pakowania i wysyłkami

  • przygotowanie naklejek na wprowadzane na rynek produkty

  • zapewnienie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • przygotowywanie raportów dla firmy odzysku odpadów

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • zamawianie materiałów ekspolatacyjncych (folie, kartony, taśmy itd.)

  • wyjaśnianie braków na magazynie i w wysyłkach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu magazynem lub częścią magazynu

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • wykształcenie logistyczne

To oferujemy

  • pracę jednozmianową

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • prywatną opiekę medyczną

  • rabat pracowniczy

Firma Blue Ocean sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości marek artykułów dziecięcych.

W asortymencie można znaleźć marki takie jak 3 Sprouts, Aleva Naturals, Baby Banana, Babymel, BRIO, Candylab, Done by Deer, ergoPouch, Fommi, Flapjack, For Little Fingers, Juddlies, Kids Concept, Little Bird Told Me, Larktale, Lulujo, Mombella, OXO TOT, Petit Collage, Smily Mia, Storksak, Tum Tum, Yookidoo, Zoocchini.

Przewiń do profilu firmy