Oferta pracy

Koordynator magazynu

TOPMET Light O firmie

Rekrutacja zdalna

TOPMET Light

Ostrowska 354

Poznań

Jesteśmy jedną z czołowych firm, prężnie rozwijającą się. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

  • nadzór i zarządzanie magazynem, koordynacja pracy podległego zespołu,
  • kontrolowanie i koordynowaniu procesów logistycznych i transportu,
  • zarządzanie procesem dostaw do magazynu, wysyłek krajowych oraz organizowanie eksportu towarów,
  • spedycja krajowa i międzynarodowa towarów,
  • tworzenie analiz i raportów stanów magazynowych, sprzedaży i zwrotów,
  • kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym, przeprowadzenie inwentaryzacji,
  • współpraca z innymi działami Firmy oraz Partnerami zewnętrznymi,
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • optymalizacja i zwiększanie wydajności w procesach magazynowych,
  • wsparcie dla Kierownika logistyki.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku managera/ lidera/ koordynatora,
  • wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowany transport lub logistyka),
  • dobra znajomość procesów logistycznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • łatwość w budowaniu relacji z podległym zespołem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem,
  • miejsce pracy: Poznań,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.),
  • pracę w przyjemnej atmosferze (imprezy i spotkania integracyjne).
Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy