Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator magazynu przeładunkowego

PALLEX 24 sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.

PALLEX 24 sp. z o.o.

aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 12

Łódź

Pallex 24 Sp. z o.o. jest częścią europejskiej sieć dystrybucji paletowej,

oferująca Klientom krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe.

 Dzięki rozbudowanej sieci 31 lokalnych oddziałów,

sieć Pall-Ex w Polsce oferuje dystrybucję towarów na terenie całego kraju w 24h

Do Naszego oddziału w Łodzi lub Skierniewicach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź lub Skierniewice

Zakres obowiązków:

- Planowanie codziennych zasobów do obsługi magazynu;

- Planowanie harmonogramu przyjazdów samochodów liniowych;

- Koordynowanie pracy zespołu magazynierów podczas sesji przeładunkowej;

- Obsługa dokumentacyjna i systemowa podczas sesji przeładunkowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego z UDT;

- Dobra organizacja pracy;

- Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Prywatna opieka medyczna

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz 22.00-06.00, zmiany tygodniowe;

- Dodatek za pracę w godzinach nocnych

- Pracę w dynamicznym, zgranym zespole, nastawionym na współpracę w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne