Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator magazynu

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad obiegiem dokumentów magazynowych,

  • Kontrola prawidłowości operacji związanych z przyjęciem i rozładunkiem dostaw, obiegiem surowców, wyrobów gotowych, odpadów,

  • Przyjmowanie dostaw zgodnie z ustalonymi procedurami, wystawianie dokumentów przyjęć i wydań,

  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych, prawidłowe składowanie i oznaczanie towaru w magazynie,

  • Kontrola zgodności dokumentacji magazynowej ze stanem faktycznym w magazynie, usuwanie nieprawidłowości, przeprowadzanie inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP, WMS,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji przepływu łańcuch dostaw w przedsiębiorstwie produkcyjnych,

  • wykształcenie kierunkowe – minimum średnie, logistyczne, techniczne lub w obszarze jakości,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych kat. II WJO,

  • gotowość do pracy 3-zmianowej,

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu swoich zadań,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • obsługa komputera i pakietu Microsoft Office,

  • gotowość do wdrożenia w obowiązki w Murowanej Goślinie do momentu planowanego otwarcia fabryki (lipiec/sierpień 2021).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dofinansowanie do wakacji (tzw. „wakacje pod gruszą”),

  • Karty przedpłacone i prezenty na święta, prezenty dla dzieci na Dzień Dziecka lub Mikołajki,

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Wsparcie w organizowaniu dojazdów do pracy/dofinansowanie do dojazdów do pracy,

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie produkcyjnej, z wysokimi standardami w obszarze jakości i bezpieczeństwa pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • premia frekwencyjna

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie, Rosji i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji.

Najważniejsze informacje o firmie:

- sprzedaż w ponad 60 krajach,

- 22 zakłady produkcyjne i ok. 9 000 pracowników,

- 967 własnych punktów sprzedaży i sklepów franchisingowych, w większości na ternie Rosji i w Chinach,

- 26 marek, ze szczególnym uwzględnieniem trzech marek premium w Europie - Jensen, Carpe Diem i Bico, w Azji - Slumberland i w Rosji – Askona,

- silna pozycja marek prywatnych.

Właścicielem Grupy Hilding Anders jest KKR, wiodąca światowa firma inwestycyjna m.in. w obszarach private equity, energetyce, infrastrukturze i nieruchomościach.

Przewiń do profilu firmy