Oferta pracy

Koordynator Magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Sochaczew, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Efektywne zarządzanie magazynem oraz procesem załadunku i rozładunku materiałów,
  • Nadzór nad całością procesów zachodzących w obszarze magazynu oraz ich optymalizacja,
  • Zarządzanie podległym zespołem (5 – 10 pracowników) oraz efektywna organizacja pracy,
  • Inicjowanie oraz wprowadzanie projektów i zmian mających na celu poprawę pracy magazynu,
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie, w szczególności plac i pomieszczenia magazynowe oraz wózki widłowe,
  • Efektywne współdziałanie z innymi działami,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz przestrzeganie przepisów w wyznaczonym obszarze.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Min 2-letnie doświadczenie w całościowym zarządzaniu magazynem,
  • Min 2-letnie doświadczenie w skutecznym kierowaniu zespołem,
  • Dyspozycyjność oraz efektywność w osiąganiu założonych rezultatów,
  • Własna inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,
  • Kreatywność i zdolność zmian organizacji pracy podległego obszaru,
  • Wysokie standardy komunikacji oraz pracy swojej i podległego działu,
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,
  • Biegłość w obsłudze komputera (Office, system ERP).

Oferujemy :

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • Styczność z nowoczesną technologią,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (od poniedziałku do piątku tylko na dziennej zmianie),
  • System wynagradzania oparty na jasno określonych kryteriach (podstawa oraz 15% premia kwartalna),
  • Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności, rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, karty sportowe Benefit , ubezpieczenie grupowe, bon świąteczny),
  • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Wymianę doświadczeń w ramach międzynarodowej grupy.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy