Koordynator Magazynu

Pepco - Centrum Dystrybucji

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie oraz współpraca z operatorem logistycznym w obszarze wszystkich operacji magazynowych realizowanych w DC Sosnowiec i magazynach współpracujących np. magazyn VAS (m.in.: przyjęcie towaru, składowanie, kontrola stocku, kompletacja i dystrybucja towaru, VAS, inwentaryzacje okresowe)

  • Nadzór poziomu realizacji usług przez operatora logistycznego w zakresie poprawności oraz jakości wykonywanych zadań zgodnie z ustalonym i oczekiwanym poziomem KPI

  • Kooperacja z osobami odpowiedzialnymi za realizację procesu logistycznego po stronie operatora

  • Odzwierciedlanie operacji magazynowych w systemie informatycznym WMS i ERP

  • Udział w okresowych inwentaryzacjach

  • Kontrolowanie zobowiązań pod kątem zatwierdzonego budżetu oraz udział w zatwierdzaniu poszczególnych kosztów

  • Raportowanie aktualnego poziomu realizacji usług logistycznych dotyczących DC Sosnowiec

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie)

  • Kilkuletnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy (doświadczenie pozyskane w branży retail będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoka świadomość zasad funkcjonowania rynku detalicznego, dyskontowego

  • Doświadczenie w zakresie doskonalenia oraz standaryzacji procesów

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, MS Project i Visio

  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji

  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobistą

To oferujemy

  • Korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Umowa na czas określony (na czas zastępstwa)

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria

  • EAP- wsparcie psychologiczne, prawno-finansowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online (1-2)

3

Decyzja o zatrudnieniu

Czy wiesz, że firma Pepco posiada ponad 200 tysięcy m2 powierzchni magazynowej w Europie? Z naszych europejskich centrów dystrybucyjnych dostarczamy produkty do ponad 3 tysięcy sklepów w 17 krajach Europy. Ten skomplikowany proces nie mógłby się udać, gdyby nie zespół profesjonalistów, którzy dbają o wszystkie procesy logistyczne w naszej firmie. Motywuje nas zadowolony klient, który dzięki naszej pracy i zaangażowaniu znajduje w sklepach Pepco swoje ulubione produkty. Tworzymy silny i zgrany zespół, który się wspiera i docenia. Dołącz do nas i stań się częścią naszego sukcesu!

Przewiń do profilu firmy