Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynu Surowca

Skanem Poznań Spółka z o.o.O firmie

Skanem Poznań Spółka z o.o.

Poznańska 34B

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie, nadzór i kontrola nad pracą podległych Magazynierów – wyznaczanie im zadań i czasu pracy, planowanie urlopów

  • wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności w przyjmowaniu surowców na stan magazynowy z działem księgowości

  • nadzór nad przechowywaniem i wydawaniem surowców

  • stała współpraca z Kierownikiem Działu Logistyki, Mistrzami Zmianowymi oraz Specjalistą ds. Zakupów w celu ogólnej koordynacji pracy magazynu surowca z pracą powiązanych działów

  • przeprowadzanie kontroli magazynu w celu sprawdzenia poprawności stanów magazynowych oraz ponoszenie odpowiedzialności za zgodność stanów magazynowych, nadzór nad stanem sprzętu magazynowego oraz warunkami przechowywania surowców

  • przeprowadzanie inwentaryzacji ciągłej magazynu surowca

  • prowadzenie dokumentacji gospodarki magazynowej, sprawdzanie zgodności dostaw surowców z WZ/fakturami dostawcy oraz zamówieniami i wprowadzanie dostaw do systemu

  • planowanie rozmieszczenia towarów na magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami

  • uruchamianie procedur reklamacyjnych na surowce w przypadku stwierdzenia wad i uszkodzeń lub braku zgodności z zamówieniem w trakcie przyjęcia dostawy oraz szykowanie zwrotów reklamowanego surowca

  • kontrola prawidłowości transakcji wejść i wyjść surowców

  • włączanie się w pracę magazynierów w celu rozładowania zatorów związanych z przyjęciami lub wydaniami z magazynu – na bieżąco w ciągu dnia

Nasze wymagania

  • min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku, tj. koordynacja pracy zespołu (pracującego w systemie zmianowym) w obszarze magazynowym

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera (pakiet Office) i systemów WMS

  • obsługa wózka widłowego (kat. II WJO)

  • systematyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz egzekwowania realizacji zadań przez podległych pracowników

  • umiejętność efektywnego organizowania własnego czasu pracy oraz czasu pracy osób podległych zgodnie z priorytetami określonymi przez przełożonego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • świadczenia MyBenefit / Multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • przyjazna atmosfera pracy

  • dodatkowe świadczenia z okazji świąt

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • godziny pracy uwzględniające (w miarę możliwości) preferencje pracowników

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia pieniężne na święta

Etapy rekrutacji
1

rozmowa z Specjalistą ds. HR

2

rozmowa z Dyrektorem Zarządzającym

Skanem Poznań jest dużą firmą poligraficzną z siedzibą w Swadzimiu koło Poznania, działającą na polskim rynku od ponad 35 lat. Produkujemy etykiety samoprzylepne dla międzynarodowych i polskich firm z branży kosmetycznej, spożywczej, alkoholowej, przemysłowej i wielu innych. Priorytetem spółki jest budowanie wysokiej jakości relacji biznesowych oraz poszukiwanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Nasza współpraca z klientem nie obejmuje jedynie druku, lecz również doradztwo technologiczne na etapie tworzenia oraz kompleksowe rozwiązania w obszarze logistyki wyrobu gotowego.

Przewiń do profilu firmy