Oferta pracy

Koordynator Magazynu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Andrzeja Struga 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Integer Group Services Sp. z o.o

Andrzeja Struga 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych,

  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami,

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników,

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów,

  • raportowanie operacji magazynowych oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej,

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów,

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek,

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów,

  • zapewnienie sprawności technicznej urządzeń będących na wyposażeniu magazynu,

  • otwieranie i zamykanie magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz nadzór nad archiwizacją plomb.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu,

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy o pracę,

  • stabilna praca w firmie, która jest liderem na rynku,

  • dodatkowe premie - adekwatne do Twojego zaangażowania,

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywanie nowych,

  • partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością,

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 10 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego Oddziału w Szczecinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Koordynator Magazynu.

Przewiń do profilu firmy