Oferta pracy

Koordynator Magazynu (Szef Terminalu)

Schenker Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji usługi dla klienta zewnętrznego i wewnętrznego w zakresie procesów operacyjnych na terminalu.

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynowych (magazynierzy, operatorzy wózków widłowych, brygadziści).

  • Nadzór nad wskaźnikami np. wypełnienie samochodów, terminowość, produktywność.

  • Ciągłe doskonalenie procesu terminalowego (eliminowanie marnotrawstw).

  • Rozwój zespołu poprzez m.in.: wyznaczanie zadań, udzielanie informacji zwrotnej, doskonalenie, budowę zaangażowania, kontrolę jakości pracy, rekrutację.

  • Dbanie o bezpieczeństwo podległych pracowników.

  • Współpraca z innymi szefami procesowymi w oddziale, regionie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL w obszarze zarządzania zespołem operacyjnym,

  • Wiedza z zakresu: procesów logistyki dystrybucyjnej i rozwiązań logistycznych.

  • Inicjatywa w zakresie poszukiwania oszczędności i usprawnień.

  • Nastawienie na dostarczanie jakości Klientom.

  • Zdolności do budowania zmotywowanego i zaangażowanego zespołu,

  • Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania w obliczu zmian.

  • Obsługa MS Office, w tym w szczególności MS Excel.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z TMS.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia roczna).

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania).

  • Możliwość korzystania z ZFŚS.

  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy