Oferta pracy

Koordynator Magazynu

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie zespołem

  • Nadzór nad realizacją zadań logistyki wewnętrznej

  • Nadzór nad procesem inwentaryzacji ,analiza rozbieżności oraz przygotowanie i realizacja planów poprawy

  • Optymalizacja procesów wewnętrznych oraz przepływów w obrębie całego zakładu

  • Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych w czasie rzeczywistym

  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową , budżetem oraz środkami trwałymi

  • Udział w tworzeniu potrzeb inwestycyjnych dla logistyki wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe , mile widziane z obszaru Logistyki

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku produkcyjnym, mile widziane w Automotive

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i przywódcze

  • Umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów w podległych obszarach

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

To oferujemy

  • System premiowy

  • Opieka medyczna Luxmed

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stołówka pracownicza

  • Świadczenia świąteczne

  • Program emerytalny PPE

  • Pakiet szkoleń

  • Nagrody jubileuszowe

  • Karta Multisport

  • Inne Benefity z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny