Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Magazynu

Oleofarm sp. z o. o.

Mokronoska 8

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy podległego zespołu

  • dbałość o obieg dokumentacji magazynowej i ewidencjonowanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem oraz wydaniem towaru w systemie

  • nadzór nad przebiegiem operacji magazynowych

  • przygotowanie towarów do wysyłki

  • nadzór nad kompletacją zamówień

  • weryfikacja przygotowanych zamówień pod kątem zgodności z zamówieniem;

  • przyjmowanie i realizacja reklamacji

  • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;

  • utrzymywanie stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania;

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;

  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów MS Office, w szczególności Exel

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;

  • zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00;

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Przewiń do profilu firmy