Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Magazynu

CREATIVO GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

W związku z rozwojem na rynku obsługi e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko KOORDYNATORA MAGAZYNU – osoby, która wykazuje się kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, jest zmotywowana do działania, sumienna oraz chce z zaangażowaniem budować sukces firmy.

Branża - artykuły reklamowe i edukacyjne

Opis stanowiska i główne obowiązki:

  • Nadzór nad kluczowymi procesami magazynowymi (przyjęcie dostaw, magazynowanie, konfekcjonowanie, kompletacja, pakowanie, przyjęcie oraz sprawdzenie i rozliczenie zwrotów)
  • Weryfikacja ilościowa i wizualna dostarczanych produktów wraz z wyjaśnieniem wszelkich rozbieżności, informowanie o uszkodzeniach
  • Obsługę indywidualną - wydanie towaru
  • Zapewnienie dokładnej i terminowej realizacji procesów magazynowych
  • Obsługa systemu magazynowego i prowadzenie ewidencji magazynowej wg. standardów firmy, w tym bieżąca zmiana statusów zamówień na każdym etapie,
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych (PZ, WZ, MM, itp.) oraz listów przewozowych, zlecanie przesyłek kurierskich
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad procedurami
  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem towarów / zamówień wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich
  • Udział i nadzór nad inwentaryzacjami
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących procesy magazynowe i logistyczne
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pracowitość, sumienność i uczciwość
  • Doświadczenie w pracy z systemami e-commerce, ERP
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów oraz reagowania na nieprawidłowości, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem kosztów i efektywności
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w  zespole
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie gwarantowane podstawowe + premie uznaniowe
  • Odpowiedzialne stanowisko bez brania udziału w „wyścigu szczurów”
  • Świetną atmosferę pracy w kreatywnym, doświadczonym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Ogłoszenie archiwalne